1 / 10
Mercedes E 220 CDI
3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2023 15:50

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mercedes E 220 CDI od 1999 godina, mnogu zacuvan!!!

POVEKE INFORMACII NA 071 669 444!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Анѓелко
Потврден огласувач
076749052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам