1 / 10
Prodavam kuka so deloven prostor+ dva sprata
250.000 €
27.03.2023 23:23

Бутел / Скопје

Број на соби:

10

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2001

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Radishanska

Kukata se naoga sproti benzinskata vo Radiahani na samata ulica
Stamben prostor 250 m2
Dvorno mesto 500 m2 so letnikovec
Tel za kontakt +389 78912226
+389 78912226
+389 78912226
+389 78912226

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Jasmin
Потврден огласувач
078361181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам