1 / 12
CITROEN C5
6.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 21:02

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

C5

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

2.0 hdi 6 brzini, tempomat,cruze control,bluetooth,senzor za svetla,senzor za brisaci,senzor na retrovizor,parking senzori,klimatronik dvozonski,mala potrosuvacka 5.5 so 4.5L. Ponudete zamena, so moja ili vasa doplata,proverka kade sakate, neuvezena, bela perla boja, so zimski solidni, letni novi gumi.Servisirana,dpf off, egr off,rebrast,vodna pumpa, klinest kaish zamenteti.Zaden trap, preden trap, ulje,filtri smeneti.So zelen karton do 31.01.2024

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Antonio
Потврден огласувач
070484797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам