1 / 4
Prodavam violina
140 €
Цената е фиксна
05.02.2023 21:13

Штип / Штип

3/4 violina (Swing violin model no. sv-034)
So 4 fajn stimeri (fine tuner) za precizno stimanje na violinata.Cena 140€
Zvonete na 077 864 284
BEZ ZAMENI

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

oglas17
Потврден огласувач
076232345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам