1 / 8
Golf 5 2.0 8v GOAL
6.600 €
10.01.2023 00:12

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ekstra Golf 5 2.0 TDI so najdobriot motor 8v
Goal seria so full oprema
Ekstra prednica kamen
Menjac top
Tempomat
Greaci na sedista
Klimatronik perfektno ladi
Napraven full servis rebrast, zategaci, vodna pumpa ulje i site filtmnogu dobri gumi
Fabricno zatemnati zadni stakla
Registracia cela godina
Bez mana.
Bez zameni samo kesh
6600 euro.. mala korekcia na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

blert
Потврден огласувач
071679949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам