1 / 2
Alfa plam pecka na peleti
33.000 МКД
06.04.2023 10:48

Битола / Битола

Se prodava pecka na paleti Alfa plam 8kw, mnogu malce koristena.

071/276-706

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

////////
Потврден огласувач
077666717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам