1 / 10
Dell Inspiron 5720 17" Intel i3-3110 16GB Ram 256GB SSD
8.000 МКД
18.03.2023 12:47

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Prodavam odlicno socuvan laptop Dell Inspiron 5720 so torba CaseLogic

Ekran: 17.3" 1600x900
Processor: Intel i3-3110M 2.4GHz
Ram: 16GB
SSD: 256GB Samsung 850 Evo
Graficka: Intel HD 4000
DVD/RW
Windows 11 Pro originalen

Konektori:
4 x USB 3.0
LAN
HDMI
VGA
Mikrofon i Slusalki
SD card reader

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071380111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам