1 / 12
Се продава, нов стан од 85 m2 во Top Invest
68.000 €
Цената не е фиксна
14.03.2023 13:14

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4,5

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Спрат:

10 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Senjak

Се продава, нов стан од 85 m2 во Top Invest.
Модерен, комфорен стан на 10 кат прекрасен поглед на населба Сењак.
Голем дневен престој со кујна / трпезариа
2 спални соби, 2 бањи, 1 тераса
📲 070 - 264 - 507

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

.
Потврден огласувач
072220626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам