1 / 6
NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2
1.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 11:55

Тетово / Тетово

Atraktiven stan za prenamena vo deloven
prostor na top lokacija vo Tetovo.
sproti "VERO" ¡ "RE MALL", so dve lica,od glaven
bulevar i pozadi "Vero" i "REMALL"
(stanot gi ima site potrebni dokumenti i dozvoli za
prenamena vo deloven prostor,ima moznost da se
podeli na 2 lokala posebni, so poseben vlez i toa lokal
broj: 1 so povrsina od 69m2,i lokal broj: 2 so povrsina
od 38m2,ili pak eden cel lokal od 107m2.)
+ Podrum 8m2
Broj za kontakt :
+4915154215464 (Viber / WhatsApp)
+389 76302098

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Miroslav Petrovski
Потврден огласувач
+389 76302098
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам