1 / 5
GLODALA -ALATI ZA FREZA
1 €
10.03.2023 12:29

Куманово / Куманово

Prodavam glavi za freza 2 komada za nutovi, falcovi edna 10 sm visina -100 evra, drugata 4,5 sm visina -50 evra


Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Onlline
Потврден огласувач
070822920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам