1 / 8
Samsung Galaxy A72 Fabricka Sostojba Garancija Vili Mobile
14.990 МКД
25.03.2023 11:59

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

A72

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Samsung Galaxy A72
Fabricka Sostojba 10/10
Bez nikakvi zabeleski Garancija: 28.08.2023
>Mozi da se vidi I testira Na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku kargo ili brza pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple iPhone 11 Garancija Vili Mobile

319 МКД

Apple iPhone Xr Kako Nov Garancija Vili Mobile

16490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам