1 / 5
DIGITALEN MERAC ZA DVE TEMPERATURI VLAZNOST I SAAT
600 МКД
10.01.2023 17:07

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

DIGITALEN MERAC ZA VNATRESNA NADVORESNA TEMPERATURA VLAZNOST I SAAT
RABOTI NA BATERIJA
CENA POVOLNA
MOZE KONTAKT I PO VIBER

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам