1 / 2
Prodavam Plac vo Pintija 1300m2
1 €
31.01.2023 22:35

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo Pintija 1300m2 na ubava lokacija na 400m od osnovnoto uciliste.
Za poveke info i cena javete se na 078-271-733 Zoran

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
075541664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам