1 / 9
Alfa 147 1.6ts benzin na delovi
5 €
08.03.2023 19:10

Кичево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

NA DELOVI ALFA 147 1.6ts benzin 105ks se shto vi treba motor extra moze proba 071804867
Al bandazi 15ki
Rezervna 15ka so set digalka
Racki nadvoreshni
Mehanizam za brisaci
071804867

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам