1 / 6
Opel Astra F 1.7td isuzu
900 €
03.02.2023 12:39

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1993

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava opel astra f 1.7td isuzu! Kolata e servisirana ulje filtri plocki gurtni rebrasti vodna pumpa i hladnjak!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
070253923
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам