1 / 2
TrekFX1
250 €
10.01.2023 20:42

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Trek Fx 1

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
071349269
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам