1 / 7
AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 2012
17.500 €
01.03.2023 08:51

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 2012
245ks 8g MULTITRONIC
KOZNI SEDALA
GREACI
GOLEMA NAVIGACIJA
PERDINJA NA PROZORI
LED FAROVI
TEMPOMAT
18inci felni so novi gumi
Reg do 11.2023god
Povise informacii na tel: 078250926/077849416

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
078250926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам