1 / 6
Opel Corsa C 2003 Benzin-Plin
2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2023 15:47

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Corsa C 1.0 Benzin-Plin atestiran
Godina na prva registracija 2003
Pominati 188000km
Registrirana do 12.2023
Servisirana na 12.2022 godina
Oprema: Klima koja raboti odlicno, Kenwood radio, servo volan
So novi zimski gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stojce
Потврден огласувач
075310959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам