1 / 3
KUKJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA LOKACIJA, USLOVI, DUKJAN, OPREMA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 16:09

Битола / Битола

Број на соби:

11

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

9999

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

CENTAR

Kukjata so dukjanot od slatkarnica Kanela

Informacii za kukjata, kako podetalni sliki, video i tn. Samo vo agencija "Centar Mark"

Javete se, srekjni sme da vi objasnime se okolu kukjata.

070360520

(Zavrtete go brojot - ponekogash ne raboti preku reklama5.)

***Cena po m2 e poniska od bilo koja lokacija vo Centarot na Bitola i poshiroko!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija Centar Mark - Real Estate
Bitola
Потврден огласувач
38970360520
Испрати Е-маил до огласувачот

НОВА КУЌА - Брусничко - Лавчанска *Фото *Видео

150000 €

TOP LUKSUZNA KUKJA SO LUKSUZEN ENTERIER DUKJANI, SPALNI SOBI

190000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам