1 / 4
Samsung Galaxy Tab S2 9.7 - SM-T819 - LTE
8.500 МКД
08.02.2023 23:13

Карпош / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

10" инчи

Odlicno socuvan premium tablet Samsung Galaxy S serija, so moznost za SIM karticka + original futrola.
Android 7.0 / 32GB / 3GB RAM / 8MP camera / 392g
Screen: Super AMOLED 9.7 inches / Resolution 1536 x 2048 pixels, 4:3 ratio.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
075310830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам