1 / 5
Shiten 6 dyer mediapan
300 €
Цената не е фиксна
11.01.2023 12:20

Гостивар / Гостивар

Shiten 6 dyer mediapan me dimensione:
1. 87x200
2. 84x200
3 .77x196
4. 87x194
5. 88x197
6. 88x200
Me kasa te dyerve 6cm
Se prodavat 6 mediapanski vrati so dimenzii
1. 87x200
2. 84x200
3 .77x196
4. 87x194
5. 88x197
6. 88x200
So kasi na vratite 6cm

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Albin
Drage Todoroski
Потврден огласувач
078249998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам