1 / 11
GOLF 6 2.0 TDI 2010 GOD
7.300 €
07.02.2023 09:20

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

GOLF 6 2.0 TDI 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SEGA E DONESENO OD GERMANIA CENA 7300 EVRA.SE E PLATENO DO REGISTRACIJA.TEL.078284552....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
078284552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам