1 / 2
Ruter Tenda
1.500 МКД
04.03.2023 14:53

Карпош / Скопје

Nov ruter Tenda Ac5 raboti na 2 mrezi 2.4ghz i 5ghz odlicen domet na wifi 4 mokni anteni se povrzuva smart so mobilen za lesno rakuvanje

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078507901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам