1 / 4
PLAC VELESTOVO
73.000 €
Цената е фиксна
Денес 10:05

Охрид / Охрид

Квадратура:

1100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e lociranvo Velestovo vednash do restorant Bravo, i Crkvata sv. Trojca...Ima pogled na ezero otvoren i neprecen...
Podetalni informacii Aleksandar agencija Enheleja...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ENHELEJA Agencija za Nedviznosti
TC AMAM LOKAL 116
Потврден огласувач
075436991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам