1 / 4
Se prodava Redmi8
4.000 МКД
11.01.2023 17:46

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi8

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava socuvan telefon,doaga so original polnac i kutija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078544444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам