1 / 9
Се издава Дуќан, деловен простор, канцеларија строг центар
1 €
429 €
02.02.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

23 m²

Греење:

Друго

Се издава во строг центар на Скопје дуќан, деловен простор или канцеларија, со голем излог и 3 врати на ќош спрема ул. Орце Николов, Шпаркасе и Булевар ВМРО.
Ducan dukjan strog centar

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077577369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам