1 / 9
BMW f30
16.900 €
31.03.2023 20:42

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava BMW f30 320d 2012
Od oprema
Aftomatik 8G
Klimatronik
Led farovi i stopovi
Greaci na sedista
Senzori napred nazad
Kozen interier
Tempomat
Komandi na volan
Prskalki na farovi
Crn krov
18ki bandasi so zimski gumi
I mnogu druga oprema
Moze zamena samo za BMW X3 od 2012 nagore
Povejke info na 078-307-497

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nace
Потврден огласувач
077620922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам