1 / 4
DELOVI ZA ALFA ROMEO 156
1 €
22.03.2023 17:59

Неготино / Неготино

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Delovi za alfa romeo 156 benzin 1.6 se sto vi treba kolata se prodava na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MARTIN
Потврден огласувач
071603615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам