1 / 8
Mitsubishi Pajero
16.000 €
01.03.2023 09:12

Кичево

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Najvisoko nivo na oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
078433836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам