1 / 12
Fiat linea 1.3 m-jet 2008 so full oprema neuvezena
2.999 €
16.02.2023 19:51

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Linea

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ODLICNO SOCUVANA FIAT LINEA 1.3 MULTIJET 2008 G NEUVEZEN OD PRV SOPSTVENIK SO ODLICEN MOTOR ZDRAVA KAROSERIJA ENTERIER SOCUVAN SO FULL OPREMA KOMPLETNO ISPRAVNA ZA SAMO 2999 EVRA 077 969922

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
077/969922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам