1 / 10
Fiat punto
1 €
01.03.2023 16:33

Гостивар / Гостивар

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT PUNTO SPORT 1.9 DIEZEL MULTIJET 2008 REGISTRIRANO CELLO GODINA SO ZELN KARTON SACUVANO 076 454 444

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blinor
Потврден огласувач
76454444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам