1 / 10
Убодна пила 800w PARKSIDE
4.000 МКД
18.02.2023 12:01

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 800 вати, со потенциометар за регулација на брзина, за сечење во дрво и метал, со лед светло и ласер за правец на сечење, со опција за сечење под агол од 22,5 и 45 степени.
Во куфер со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

РИСТЕ
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам