Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija
10.000 МКД
Цената е фиксна
12.01.2023 12:56

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Nasproti Vodnata zaednica,vo centarot na gradot

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti Vodnata zaednica.Raspolaga so 2 spalni sobi,trpezarija,kujna,wc,2 balkona,podrum i parking mesto,na 2ri sprat,kapacitet do 6 osobi.Cena 10.000 den mesecno

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marija
Потврден огласувач
070879625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам