1 / 11
Gliser SEA RAY 185
26.500 €
15.03.2023 16:45

Аеродром / Скопје

Se prodava gliser Sea Ray 185 - 2011 god, motor Mercruiser 3.0 so 200 rab casovi.Dolzina 6 m.Gliserot e kako nov.
Sea Deck patos, Inox perka.Doaga so komplet oprema, prikolka i registriran vo Ohridska kapetanija.
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070401225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам