1 / 1
Se bara investitor sa gradba vo Bitola
1 €
12.01.2023 13:39

Битола / Битола

Број на соби:

9

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Ohridska 271 Bitola

R\Parcela 6612 i 6615 Bitola 3 - Zelenoto pazarce .
Ohridska 271 - Dvor 60 m² Objekti 121 m²
Ohridska 271/a - Dvor 64 m² Objekti 117 m²

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dooel Bundal
Таки Даскалот бр 11 Битола
Потврден огласувач
075-237013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам