1 / 1
Se Prodava parcela -lozje 1069 m²
5 €
Цената е фиксна
12.01.2023 13:55

Битола / Битола

Квадратура:

1069 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se Prodava parcela -lozje 1069m²
Kukarce 2 sobi edna na edna .Bunar .

Parcela 27 Rastani Bitola.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dooel Bundal
Таки Даскалот бр 11 Битола
Потврден огласувач
075-237013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам