1 / 11
Mercedes 813 kiper
1 €
13.03.2023 14:43

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam mercedes 813 kiper 1983godina vo odlicna sostojba.
-070572407

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070246916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам