1 / 6
Alu chopper bandazi so Dunlop / Sava gumi
3.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
27.02.2023 09:17

Аеродром / Скопје

Socuvani dva bandazi so zvezda i Dunlop / Sava skoro nova guma 130/90-15 za chopper. Eden preden so disk i Sava guma 110/90-16
3000 den parce (komplet kako na slikite)

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Kico
Потврден огласувач
077901677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам