1 / 12
Градежни парцели
24.000 €
02.02.2023 09:08

Битола / Битола

Квадратура:

613 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат две градежни парцели во населба Г. Оризари од кои едната е 299м²(883/120) и 314м²(883/130). Двете парцели поседуваат маркица за градба.
Плацевите се на одлична локација со пристап на вода, струја и асфалтиран пат. Плацевите ги поседуваат сите документи и се спремни за изградба на куќи. Моментално се наоѓам во странство, можете да ме контактирате на Вибер или Whatsapp на следните броеви:
+389 75/736 605
+389 76/698 930
+49 175 5267 009

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
075736605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам