Меѓународен шофер Ц+Е Шведска
2.600 €
27.01.2023 13:00

Битола / Битола

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Имаме потреба од шофер за возење внатрешно во Шведска.
C+E категорија со комплетни европски документи (европска возачка).
Плаќање неделно плус бонуси.

Фирмата ви нуди:
Услови за викенд пауза во сопствена гаража со обезбедена кујна, машина за перење, машина за сушење и тоалет со туш.
077661457

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
0046708953481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам