1 / 3
Se prodava motor Hyosung GV650 2007 god
3.299 €
09.04.2023 18:30

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Hyosung

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2007

Модел:

GV650

Километри:

30000

Motorot e odlicen servisiran i registriran do 06.2023 god.
Cena 3299
Ve molam bez zameni i sl.
Kontakt tel.071/330-045 Nikola

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
072932996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам