1 / 4
Tastatura.EXTRA
1.500 МКД
17.02.2023 13:26

Чаир / Скопје

Gaming keyboars Redragon k552 RGB
Blue switches.vo odlicna sostojba
Kabelot e dolg 1.5m ima 9 varijanti na шари

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

toso
Потврден огласувач
071202707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам