1 / 11
Stan vo centarot na Gevgelija
1 €
07.03.2023 21:37

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan kaj idila na prvi kat vo dobra sostojba.
Terasata e pregradena ima podum so povrsina od 9 m2.
Stanot se sostoi od Dnevna soba,spalna,kujna so trpezarija i kupatilo.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам