1 / 11
Citroen Jumpy 2.0 HDI
123.456 €
26.01.2023 19:15

Охрид / Охрид

Марка:

Citroen

Модел:

Jumpy

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Citroen Jumpy, tovarno na fizicko lice, servisirano i registrirano vo odlicna sostojba.

Kontakt Igor 070232266

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
072262514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам