1 / 11
LUKSUZNA VILLA ZA IZNAJMUVANJE NA DIPLOMATI
1 €
23.02.2023 18:54

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

1500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2022

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Lavcanski pat

SE IZNAJMUVA LUKSUZNA VILA SO 4 SPALNI I 3 KUPATILA ZA IZNAJMUVANJE NA PODOLG PERIOD SO SOPSTVEN BAZEN,JAKUZZI SAUNA VO BLIZINA NA BOLNICA PLODNOST INFO:+38971333766 viber whats up

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

LUKSUZNI STANOVI
Потврден огласувач
071333766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам