Se prodava KUKA Po dogovor
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 09:43

Демир Хисар

Број на соби:

4,5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

1970

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

S. SUVODOL

Se prodava KUKA i nivi vo s. Suvodol

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
078725017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам