1 / 1
Се продава апарат за интерферентни струи.
1.997 МКД
12.01.2023 19:16

Карпош / Скопје

Апарат е исправен и се користи за електротерапија. Тел.071 349-130 Ненад.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Ненад
Потврден огласувач
071349130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам