1 / 2
Продавам Кујна- Квалитет ОДЛИЧЕН!
1.999 €
Цената е фиксна
12.01.2023 19:28

Штип / Штип

Продавам кујна со бела техника ( фрижидер, машина за садови, аспиратор) и судопер. Кујната е користена помалку од една година. Направена е од сјаен медијапан со целоснни механизми на неа. Демонтирана и заштитена со фолија. Нема никакви маани ниту гребаници. Погодна е за секаков вид на кујна (аколна или линиска). Во цената е вклучена и монтажа на кујната (јас наоѓам мајстор). Превозот не е вклучен во цената.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078393111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам