1 / 4
SONY Безжични слишалки
3.000 МКД
28.05.2023 09:38

Скопје Центар / Скопје

SONY MDR-RF855RK WIRELESS,
Безжични слушалки со сопствен трансмитер на радио фреквенција,
како нови, без траги од користење, со нови батерии.
3.000 ден.

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070220355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам