Se prodava niva vo Bardovci
50 €
Цената е фиксна
31.01.2023 07:29

Карпош / Скопје

Квадратура:

2239 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam niva vo Bardovci od 2239m2, katastarska parcela 753.
Cena 50e/m2

Lice za kontakt: Borjan 071442794

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Роберт
Потврден огласувач
077654653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам